Op vakantiepark Schouwenduin in Burgh-Haamstede komt nogmaals een luxieuze recreatiewoning in de verkoop! De recreatiewoning wordt momenteel gebouwd in Kootwijkerbroek en zal in februari 2024 op één van de laatste randplekjes op het park worden geplaatst. Het is niet alleen de recreatiewoning wat verkocht wordt, maar natuurlijk hoort hierbij ook het comfort, de ontspannen sfeer en de unieke locatie op Nederlands meest geliefde vakantiebestemming. Recreëren aan de Zeeuwse kust en midden in de natuur is nog nooit zó dichtbij geweest.
Waar beschikt de recreatiewoning over?
- een comfortabele keuken in de vorm van een chique baropstelling met een koel/vries combinatie, een 4-pits inductiekookplaat, een vaatwasser en een combi-oven.
- een knusse eethoek die zich achter de baropstelling bevindt, en overgaat in de woonkamer.
- de woonkamer beschikt over airconditioning, perfect om ook in de warme zomermaanden comfortabel te verblijven.
- 2 slaapkamers waarvan één masterbedroom met weghangkasten, en één met bed-over-bed opstelling, ontworpen en ideaal voor het gezin en de kinderen.
- een luxe badkamer voorzien van een douche met schuifdeur, toilet en wastafelmeubel met spiegelkast.
- een ruime tuin op het westen met lamellen overkapping zodat je tijdens het vallen van de avond heerlijk kunt ontspannen onder het genot van een hapje & drankje.
- Er zijn 6 zonnepanelen op het dak die duurzame electriciteit leveren.
- een geïsoleerde berging voorzien van alle gemakken, inclusief een boiler, wasmachine/droger aansluiting en stopcontactpunten voor het opladen van de elektrische fietsen en grasmaaier.
- door de uitstekende isolatie van deze recreatiewoning kan heel het jaar door comfortabel worden verbleven, wie wenst zich geen witte kerst in Burgh-Haamstede met familie & vrienden?
Als koper heeft u 30 jaar recht van huur op het kavel van 250m2. De jaarkosten bedragen 7.000 euro (inclusief huur, park/servicekosten, onderhoud park etc). De vraagprijs van 270.000 euro (exclusief 21% BTW, aftrekbaar bij verhuur) is met oplevering van de recreatiewoning, tuinaanleg, badkamer, complete keuken, horren & gordijnen, boiler, lamellen overkapping en diverse andere opties.
Ziet u het helemaal zitten? U kunt vandaag nog contact opnemen met ons kantoor voor meer informatie en/of een bezichtiging van deze prachtige recreatiewoning.
Vestiging Schouwen-Duiveland:
Melkmarkt 7 en 9
4301 HB Zierikzee
Vestiging Goeree-Overflakkee:
Suisendijk 14-15
3255 LS Oude-Tonge
0187 - 641 220
Melkmarkt 7 en 9
4301 HB Zierikzee